एलजीद्वारा एआई म्यानेजमेन्ट सिस्टम सर्टीफिकेसन प्राप्त

समाचार बिज
  • ख-
  • ख+

काठमाडौँ। एलजी इलेक्ट्रोनिक्स(एलजी)ले हालै कोरियन स्ट्यान्डर्ड असोसिएसन(केएसए)बाट एआई प्रबन्धन प्रणाली(एआईएमएस) सर्टीफिकेसन(आईएसओ/आईईसी ४२००१) प्राप्त गरेर एक महत्त्वपूर्ण माइलस्टोन हासिल गरेको छ।

यो सर्टीफिकेसनले एलजीको एआई प्रयोग गरिएका घरेलु उपकरणमा जिम्मेवार पूर्ण तवरले एआई म्यानेजमेन्ट गरिएको र डेटा सुरक्षालाई प्राथमिकता दिएको देखाउँछ।

एआईएमएस प्रमाणीकरणको अधिग्रहणले सुरक्षा, निष्पक्षता, पारदर्शिता र जबाफदेहिता लगायत आफ्ना एआई उत्पादनहरू र सेवाहरूसँग सम्बन्धित सम्भावित मुद्दाहरूमा कडा नियन्त्रण सुनिश्चित गर्न एलजीको निरन्तर र व्यवस्थित प्रयासहरूलाई स्वीकार गर्दछ।

यस प्रमाणीकरण मार्फत, एलजीले ग्राहकको विश्वास बढाउन र आफ्नो प्रतिस्पर्धात्मकतालाई बलियो बनाउने लक्ष्य राखेको छ।
गत वर्ष, स्वतन्त्र सुरक्षा विज्ञान कम्पनी यूएलद्वारा वाशिङ मेसिन र ड्रायरको लागि सम्मानित हुँदै एलजीले डिप लर्निङ एआई प्रमाणीकरण प्राप्त गर्ने पहिलो गृह उपकरण निर्माताको रूपमा आफूलाई अलग प्रमाणित गरेको थियो।  साथै, एलजीले कोरिया इन्स्टिच्युट अफ इन्डस्ट्रियल टेक्नोलोजी (किटेक) बाट एआईमा आधारित एलजी वाशटावरका लागि एआई सुरक्षा प्रमाणीकरण प्राप्त गरेको छ।

“यस प्रमाणीकरणले हामीले एक व्यापक एआई व्यवस्थापन प्रणाली स्थापना गरेका छौँ र हाम्रा ग्राहकहरूलाई राम्रो जीवनको लागि सुरक्षित, जिम्मेवार एआईमा आधारित समाधानहरू प्रदान गर्न प्रतिबद्ध छौँ भनेर देखाउँछ,” एलजी इलेक्ट्रोनिक्स होम एप्लायन्स र एयर सोलुसन कम्पनीका अध्यक्ष ल्यु जे-चुलले भने।

एलजीले नेपालमा पनि विगत ३५ वर्ष देखि दिगो तथा वातावरण मैत्री प्रविधियुक्तका साथै विगत केही वर्ष देखी एआई सम्मिलित उत्कृष्ट उत्पादनहरू भित्र्याएर ग्राहकको उच्चतम सन्तुष्टि हासिल गरिरहेको छ। नेपाल अधिराज्यभर एलजी ब्राण्डको आधिकारिक विक्रेता चौधरी ग्रुप अन्तर्गत सिजी इलेक्ट्रोनिक्स रहेको छ।

कुनै सल्लाह, सुझाव वा प्रतिकृयाको लागि samacharbiz@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ ।
प्रतिक्रिया दिनुहोस्