छाेराकाे जन्मदिनको अवसरमा विद्यार्थीहरुलाई न्यानाे कपडा बितरण

समाचार बिज
  • ख-
  • ख+

पोखरा, नेपाल – पोखरा ३२मा स्थित कालिका आधारभूत विद्यालयमा सामाजिक अभियन्ता , Little Garden Montessori संचालक, lions club ३२५ के डिस्ट्रिक नेपाल रिजन चियरपर्सन, तथा lions club of Lekhnath Sungava का पूर्व अध्यक्ष ऋतु पौडेलले आफ्ना छोरा प्यारोल पौडेलको जन्मोत्सवको अवसरमा एक उत्कृष्ट समारोह आयोजना गरिएको थियो। यो समारोहको अंगराज हुन समाजिक अभियान तथा समाज सेवा गर्ने ऋतु पौडेलको जीवनमा गरिने प्रत्यक्ष प्रमाण हो।

आफ्नो सन्तानको जन्मोत्सवमा, ऋतु पौडेलले न्यानो कपडा र स्टेसनरी सामग्री वितरण गर्नु भएको थियो । यो उत्कृष्ट अवसरमा, प्रमुख अतिथि नेपाली कांग्रेस महाधिबेशन प्रतिनिधि, गी माया गुरुङ, ज्यु रहनु भएको थियो र उहाले विद्यार्थी हरुको उज्ज्वल भाभिस्श्य को कामना व्यक्त गर्नु भएको थियो । उनीहरूले समाजका लागि ऋतु पौडेलको समाज सेवा र योगदानको सराहा गरेका थिए।

यसै गरी, कालिका आधारभूत विद्यालयका प्राचार्य, दोर्ण सुबेदीले पनि समारोहमा आफ्नो विद्यालय मा आइ यस्तो कार्यक्रम गर्नु भएको मा हार्दिक कृतज्ञता व्यक्त गरेका थिए। त्यसै गरी, ऋतु पौडेलले १५ वर्षको उमेरदेखि समाज सेवामा सकारात्मक योगदान गरिराख्नु भएको छ । यसबाटै, उहाले आफ्नो छोरालाई पनि सोहि उमेरदेखि समाज सेवामा होमिन सिकाउने उदाहरण प्रस्तुत गर्नु भएको छ ।

यो समाज सेवा र सहभागितामा आदर्श परिवारको उत्कृष्ट उदाहरण हो। त्यसैले, हाम्रो समाज र समुदायलाई उनीहरूको नेतृत्व र समर्थनका लागि हार्दिक धन्यवाद! यस अवसरमा, सबैले एकसाथ आएर साथै खुशियाँ बाँट्ने संस्कारिक परम्परा पनि प्रतिफलित भएको छ। यस्तै कार्यक्रमहरूले समुदायको एकतालाई बढाउँदै आएको छ र भविष्यमा पनि अझै धेरै अच्छा परिणामहरू प्राप्त गर्न सहयोग गर्ने आशा छ।

कुनै सल्लाह, सुझाव वा प्रतिकृयाको लागि samacharbiz@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ ।
प्रतिक्रिया दिनुहोस्