सिक्लेस गाउँमा लियो युवा शिविर 2023: एक सफल र प्रेरणादायक कार्यक्रम

समाचार बिज
  • ख-
  • ख+

लियो क्लब अफ पोखरा सिल्भर माउन्टेन्सको आयोजनामा ​​लियो डिस्ट्रिक्ट काउन्सिल ३२५ के नेपालले कास्कीको सिक्लेस गाउँमा ‘ग्रोइङ टुगेदर, सस्टेनिङ द फ्युचर’ लियो युथ क्याम्प 2023 आयोजना गरेको छ । मे ५-६, २०२३ मा आयोजना भएको उक्त कार्यक्रममा नेपालका विभिन्न भागका युवाहरूले भाग लिएका थिए।

कार्यक्रम लियो जिल्ला परिषद ३२५ के नेपालकी अध्यक्ष दिप्ती न्यौपानेको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो । कार्यक्रमको संयोजन लियो किशोर पनेरुले गरेका थिए जसले कार्यक्रमलाई व्यवस्थित र फलदायी भएको सुनिश्चित गरेका थिए ।

कार्यक्रममा श्री सुरजराज पाण्डे (सिइओ, फिब्रो), श्री प्रशान्त भट्ट (यार्सा ल्याब्स), सुश्री एलिजा महर्जन (सीओओ, यार्सा ल्याब्स), र सुश्री ईडा रिजाल जस्ता अतिथि वक्ताहरूको साथ सत्रहरूको उत्कृष्ट लाइनअप थियो। जसले नेतृत्व, सामुदायिक प्रभाव, सामाजिक सञ्जाल जागरूकता, रोमाञ्चक समन्वय खेलहरू र दैनिक जीवनमा डिजाइन थिङकिंङको प्रयोग जस्ता विभिन्न विषयहरूमा आफ्नो विशेषज्ञता र ज्ञान दिनुभयो। सहभागीहरूले समूह गतिविधिहरू र छलफलहरूमा पनि संलग्न भए, उनीहरूले विचारहरू आदानप्रदान गर्न र उनीहरूको सीप विकास गर्न अवसर प्राप्त गरे।

यार्सा ल्याब, पिउरो, मेरो क्रिएशन, पोखरा जाभा, दिपेश होम डेकोर, तुलसी फुड एण्ड बेभरेज, मान्ध्रेढुङ्गा युवा क्लब, क्रिएटिङ्ग अपरच्युनिटी, गो बन्जी, आहामार्ट र शंकर पेपर लगायतका प्रायोजक र साझेदारहरुको उदार सहयोगबाट कार्यक्रम सम्भव भएको हो ।

आयोजक क्लब लियो क्लब अफ पोखरा सिल्भर माउन्टेन्सका अध्यक्ष आशिष लामिछानेले कार्यक्रमलाई सम्भव गराउने सबै सहभागी र प्रायोजकहरूप्रति कृतज्ञता व्यक्त गरे। उनले नेपालको राम्रो भविष्य निर्माण गर्न युवा नेतृत्व र सामुदायिक संलग्नताको महत्वमा जोड दिए ।

समग्रमा, सिक्लेस गाउँमा लियो युवा शिविर एक सफल र प्रेरणादायी कार्यक्रम थियो, जसले युवाहरूलाई सिक्न, बढ्न र उनीहरूको समुदायमा सकारात्मक प्रभाव पार्ने प्लेटफर्म उपलब्ध गराएको थियो। यस कार्यक्रमले नेपालमा युवा नेतृत्वको विकासमा निस्सन्देह योगदान पुर्‍याएको छ र भावी पुस्तालाई यो विरासतलाई निरन्तरता दिन प्रेरणा दिनेछ।

कुनै सल्लाह, सुझाव वा प्रतिकृयाको लागि samacharbiz@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ ।
प्रतिक्रिया दिनुहोस्