नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघमा आत्रेयको उम्मेदवारी घोषणा

समाचार बिज
  • ख-
  • ख+

लेखनाथ । नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघको केन्द्रीय कार्यकारिणी सदस्यमा छत्रधर आत्रेयले उम्मेदवारी दिने भएका छन् । लेखनाथ उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्षसमेत रहेका आत्रेयले महासंघको जिल्ला तथा नगरतर्फ खुल्ला कार्यकारिणी सदस्यमा उम्मेदवारी दिन लागेका हुन् । संघले सर्वसम्मत रुपमा केन्द्रीय सदस्यमा आत्रेयलाई उम्मेदवार बनाउने निर्णय गरेको छ । संघको बुधबार बसेको बैठकले उक्त निर्णय गरेको हो ।

आत्रेयसँग व्यावसायिक तथा सामाजिक क्षेत्रमा काम गरेको लामो अनुभव छ । लेखनाथ उद्योग वाणिज्य संघमा कार्यसमिति सदस्य, कोषाध्यक्ष, महासचिव, प्रथम उपाध्यक्ष र वरिष्ठ उपाध्यक्ष हुँदै अध्यक्ष बनेका आत्रेय अब महासंघको यात्रामा अगाडि बढेका हुन् ।
फेवा ग्रुप अफ पोल्ट्री इन्डष्ट्रिजका अध्यक्ष, श्री महालक्ष्मी एग्रिगेट इन्डष्ट्रिजका सञ्चालक, जयमहालक्ष्मी कन्स्ट्रक्सन एण्ड सप्लायर्स प्रालिका सञ्चालक उनी खानी तथा क्रसर उद्योग व्यवसायी महासंघ गण्डकीको सचिवसमेत भएर काम गरिरहेका छन् ।

व्यावसायिक हकहितका क्षेत्रमा काम गर्ने, उद्योगी व्यवसायी र महासंघलाई जोड्ने, व्यवसायमैत्री नीति, नियम बनाउन भूमिका खेल्ने, लेखनाथमा औद्योगिक क्षेत्र स्थापनाको प्रक्रियालाई मूर्त रुप दिने, प्रदेशको पर्यटकीय गतिविधि बढाउन भूमिका खेल्ने लगायतका प्रतिबद्धता उनले गरेका छन् ।यसैगरी महासंघको केन्द्रीय कार्यकारिणी सदस्यमा आत्रेयलाई विजयी गराउन लेखनाथ उद्योग वाणिज्य संघले महासंघका सम्पूर्ण सदस्यहरुमा आग्रह गरेको छ ।

कुनै सल्लाह, सुझाव वा प्रतिकृयाको लागि samacharbiz@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ ।
प्रतिक्रिया दिनुहोस्